Kellemetlen mellékhatás

2017. március 8-án, stílusosan nőnapon, kezdtem el a tesztoszteron kúrát. Mielőtt belevágtam volna, rengeteg fórumot olvastam és videót néztem meg a témában, hogy mi, mikor, hogyan fog változni. Egyetlen egy dolog volt, amitől féltem, és amiről sokan írtak, mint kellemetlen mellékhatás: a pattanásos bőr.

Az első 1-2 hónapban nem mondom, hogy nem volt több pattanás az arcomon, de egyáltalán nem volt zavaró a dolog.

Amikor ma felkeltem és belenéztem a tükörbe konstatáltam először, hogy na, igen: megérkeztek. Pirosak meg csúnyák, és fájnak is, viszketnek és nőnek. Újra kamaszodom.

A fürdőszobában készülődve és közelről távolról méregetve újonnan nőtt apró és nem apró barátaimat az arcomon, arra gondoltam, hogy milyen jó, hogy valaki feltalálta az alapozót. Ebben a nyugodt és elégedett hangulatban fotózgattam magam a tükör előtt, mint valami sztár, hogy lássátok miről beszélek:

IMG_0763

Később enyhén szólva kisebb pánikroham tört ki rajtam, mikor rájöttem, hogy a barátnőm már korábban elment otthonról, és elvitte magával az alapozót.

Biztos ez is a kamaszkor. Egy kis kamasz hiúság.

Vélemény, hozzászólás?

Adatok megadása vagy bejelentkezés valamelyik ikonnal:

WordPress.com Logo

Hozzászólhat a WordPress.com felhasználói fiók használatával. Kilépés /  Módosítás )

Google+ kép

Hozzászólhat a Google+ felhasználói fiók használatával. Kilépés /  Módosítás )

Twitter kép

Hozzászólhat a Twitter felhasználói fiók használatával. Kilépés /  Módosítás )

Facebook kép

Hozzászólhat a Facebook felhasználói fiók használatával. Kilépés /  Módosítás )

Kapcsolódás: %s